• Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek od 8:00 do 16:00 Telefon: 12 655 17 93

Udział tzw. zielonej energii w bilansie energetycznym Polski od wielu lat systematycznie rośnie, podobnie jak liczba prywatnych inwestycji w tym zakresie. Ten bez wątpienia korzystny trend zauważyły również towarzystwa ubezpieczeniowe, które w odpowiedzi na rosnące oczekiwania przedsiębiorców stale poszerzają swoją ofertę o produkty mające uchronić firmy przed zagrożeniami występującymi w związku z prowadzoną działalnością.

Jako doradcy i eksperci specjalizujący się w ubezpieczeniach dla biznesu my również pamiętamy o potrzebach przedsiębiorców z branży odnawialnych źródeł energii. W tym celu opracowaliśmy i wdrożyliśmy najlepszy program ubezpieczenia farm wiatrowych dostępny obecnie na rynku. Duże doświadczenie w zakresie ochrony firm, jak również pełna znajomość umów serwisowych, pozwala nam z powodzeniem proponować skuteczne rozwiązania, które przede wszystkim obejmują:

  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy,
  • ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (All Risks),
  • ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń i awarii,
  • ubezpieczenie utraty zysku w wyniku wszystkich ryzyk,
  • ubezpieczenie od utraty zysku w wyniku awarii maszyn (MLOP).

W Capital Brokers Insurance Group wiemy także, jak odpowiednio dostosować oferty do umowy serwisowej, aby móc spokojnie prowadzić farmę wiatrową. Każdą z propozycji opieramy bowiem wyłącznie na podstawie potrzeb inwestora. Nie stosujemy schematów również przy likwidacji szkód, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób nasza obsługa jest rzeczywiście fachowa.

Plugin by:aaM