• Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek od 8:00 do 16:00 Telefon: 12 655 17 93

Kim jesteśmy?

Mówiąc najkrócej: specjalizujemy się w ochronie Twojej firmy oferując szeroki wybór ubezpieczeń dla biznesu.

Wierzymy, że jednym z najważniejszych elementów wpływających na rozwój Twojej firmy jest odpowiedni poziom zabezpieczeń przed czynnikami zewnętrznymi. Osiągnąć je możesz m.in. poprzez pakiet ubezpieczeń pozwalających Ci podejmować decyzje bez potrzeby ciągłego kalkulowania najczarniejszych scenariuszy.

Z tego powodu w ofercie Capital Brokers Insurance Group znajdziesz szereg produktów ubezpieczeniowych, dzięki którym skupisz się na prowadzeniu firmy i zwiększaniu jej obrotów bez ciągłego martwienia się o negatywne konsekwencje swoich działań.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jako doświadczony partner biznesowy posiadamy w naszym portfolio szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych, pozwalających Ci zabezpieczyć każdy możliwy zakres działalności.

W naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenia OC, ubezpieczenia grupowe oraz cały szereg ubezpieczeń specjalistycznych dostosowanych do konkretnych gałęzi biznesu, m.in:

  • ubezpieczenia farm wiatrowych,
  • ubezpieczenia techniczne,
  • ubezpieczenia lotnicze,
  • ubezpieczenia inwestycji,
  • ubezpieczenia komunikacyjne floty firmowej.

 

Posiadamy odpowiednie pakiety dla mikroprzedsiębiorców, jak i międzynarodowych korporacji, otaczając niezbędną opieką młode firmy oraz te o ugruntowanej pozycji na rynku. W zakładce „Kto nam zaufał?” sprawdzisz, z kim współpracowaliśmy do tej pory.

Pełen zakres naszych usług znajdziesz w sekcji „Co oferujemy?”. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami, którzy pomogą dobrać optymalny pakiet ubezpieczeń dla każdej firmy.

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy zabezpieczyć Twój biznes!

Mateusz Cieślik

Prezes Zarządu

Podstawowe informacje o firmie
Nazwa: Capital Brokers Insurance Group
Rok założenia: 2006 rok.
Forma prawna: Sp. z o.o.
Specjalizacja: ubezpieczenia dla biznesu

Plugin by:aaM