Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie u brokera?

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie u brokera?

Ubezpieczenie firmy poprzez odpowiednie polisy staje się obecnie doskonałym sposobem na zabezpieczenie swoich interesów i możliwość rozwoju przedsiębiorstwa nawet w trudnych warunkach rynkowych. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, dlaczego warto wykupić je u brokera ubezpieczeniowego.

Broker ubezpieczeniowy – dlaczego warto kupić polisę przez niego?

Broker ubezpieczeniowy to firma, która główną oś swojej działalności opiera na oferowaniu produktów ubezpieczeniowych. W przypadku Capital Brokers, naszą specjalizacją są ubezpieczenia dla firm. Istnieją jednak na rynku brokerzy specjalizujący się m.in. w ubezpieczeniach pojazdów, ubezpieczeniach na życie itp.

Decydując się na wykupienie ubezpieczenia, warto skorzystać z możliwości, jakie zapewnia broker ubezpieczeniowy, zwłaszcza, że otrzymujemy od niego:

  • szeroką ofertę produktową: broker ubezpieczeniowy zazwyczaj posiada w ofercie produkty różnych towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego mamy możliwość porównania między sobą istniejących pakietów,
  • oszczędność czasu: w związku z szeroką ofertą produktów ubezpieczeniowych, broker wyręczy nas ich analizowaniu, co zapewni więcej czasu na samodzielne prowadzenie biznesu; dodatkowo wspomoże nas również na całej ścieżce zamawiania, negocjowania i finalizowania umowy ubezpieczeniowej,
  • lepsze warunki ubezpieczenia: jako że broker ubezpieczeniowy jest doświadczonym graczem na rynku, jest w stanie, specjalnie dla naszej firmy, wynegocjować z towarzystwem ubezpieczeniowym znacznie lepsze warunki polisy, niż bylibyśmy w stanie zrobić to samodzielnie,
  • odpowiedzialność za jakość polisy: broker ubezpieczeniowy, pośrednicząc w procesie zakupu ubezpieczenia, stara się dostarczyć możliwie najlepszy produkt, skupiając się na pełnym zadowoleniu klienta.
CZYTAJ:  Ubezpieczenie grupowe pracowników – dlaczego warto objąć nim swoją firmę?

Polisa ubezpieczeniowa u brokera – jaką wybrać?

Decydują się na zakup ubezpieczenia dla firm u brokera, warto wybrać takiego, który specjalizuje się w określonych produktach ubezpieczeniowych.

Jak wspomnieliśmy na początku, Capital Brokers oferuje swoim klientom szeroką ofertę ubezpieczeń biznesowych, w skład której wchodzą m.in. ubezpieczenia OC, ubezpieczenia finansowe, grupowe ubezpieczenia dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenia mienia i floty firmowej.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie produktów ubezpieczeniowych dla firm, jesteśmy w stanie wybrać oraz wynegocjować najlepszy pakiet dla każdej wielkości przedsiębiorstwa działającego w dowolnej branży.

W celu skorzystania z naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Doradcy Capital Brokers odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dopasować zakres działania polisy do każdego typu firmy.

CZYTAJ:  Jakie ubezpieczenia wybrać dla firmy budowlanej?